Kubki z nadrukiem – zdjęcie, logo czy napis?

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Jednym z artykułów, do których ludzie najbardziej się przywiązują są bez wątpienia kubki. Każdy z nas może mieć w domowym zaciszu swoje ulubione naczynie – jedno do kawy, a jeszcze inne do herbaty i doprowadza do go wielkiej wściekłości, kiedy akurat ktoś inny z niego korzysta. Podobna sytuacja może panować nie tylko we własnym mieszkaniu, ale również w firmie, gdzie korzystanie z kubków jest dość powszechnym rozwiązaniem. Warto więc w jakiś sposób wyróżnić swój kubek, a zapewnią to wyspecjalizowane sklepy, trudniące się nadrukami na promocyjnych gadżetach.

Co można nanieść na zwykły kubek? Chyba wszystko. Coraz częściej pojawiają się Kubki z nadrukiem w formie zdjęcia. Do firmy przesyłana jest jakaś fotografia, która zostaje w cyfrowy sposób naklejona na wybrany model. Ludzie najczęściej wybierają zdjęcia rodzinne – wraz ze swoimi dziećmi, dzięki czemu zawsze będzie wiadomo, do kogo należy ten kubek i nikt w biurze nie zdecyduje się na jego pożyczenie. Wielką zaletą jest bardzo dobra jakość takiego nadruku.

Zdjęcia to jednak nie jedyny pomysł. Zawsze można zdecydować się na kubki z nadrukiem w postaci napisu. Może to być jakaś sentencja, ale skutecznym sposobem okaże się nałożenie po prostu własnego imienia. Wybieramy więc kształt kubka, jego kolor i już wszyscy będą wiedzieć, że to naczynie należy wyłącznie do Wojtka albo Bożeny.

To oczywiście najlepsze zastosowania do zakupów indywidualnych. W przypadku firm należałoby jednak skorzystać z innego rozwiązania. Jeśli chcemy je wręczać własnym pracownikom albo, jeszcze lepiej, klientom trzeba nałożyć wszystko co kojarzy się z daną firmą. Takie kubki z nadrukiem posiadają więc dobrej jakości logotyp, nazwę, stronę internetową czy slogan firmowy. Dzięki temu będziemy budować przyjazny wizerunek naszej marki, który pojawi się na widoku głównie podczas przyjemnych części dnia – porannej kawy czy wieczornej relaksującej herbaty.

Możliwości jest wiele. Najważniejszym aspektem jest to, czy robimy kubek wyłącznie dla siebie, czy ma to być prezent dla kogoś czy też okaże się firmowym gadżetem reklamowym.

Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.