Kasa fiskalna dla mechanika firmy Novitus

Kasa fiskalna dla mechanika

Kasa fiskalna dla mechanika

Świadczysz usługi naprawy samochodów, motocykli? Wymieniasz opony lub jesteś właścicielem stacji diagnostycznej? Twoją branżę czekają zmiany dotyczące kas fiskalnych. Od 2015 roku znikną zwolnienia z tytułu niskiego obrotu i kasa fiskalna będzie obowiązkowa. Warto już wcześniej zorientować się, jakie modele kas są dostępne na polskim rynku, ile kosztują i jakie mają funkcje. Warto zorientować się wcześniej, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie na jej zakup. Podejmowanie decyzji w ostatniej chwili może skutkować nietrafnym wyborem, a w konsekwencji dyskomfortem i dodatkowymi kosztami w ciągu następnych lat pracy. Kasa fiskalna to zakup na lata. Co oferuje mechanikom firma Novitus?

Mobilna kasa fiskalna dla mechanika firmy Novitus to na przykład model NANO E 2014. Ta kasa jest jednym z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku. Elektroniczna kopia paragonu jest dużym ułatwieniem. Nie musimy przechowywać rolek papieru z zapisanymi transakcjami. Pozostałe zalety? Możliwość pracy w trudnych warunkach i różnych temperaturach, wydajny akumulator, podświetlana klawiatura, czytelny wyświetlacz, możliwość wydrukowania numeru NIP nabywcy…Cena 1300 złotych netto.

MAŁA PLUS E to kolejna kasa fiskalna dla mechanika. Tutaj również spotkamy elektroniczny nośnik danych. Inne funkcje? Możliwy znak graficzny na paragonie, możliwość zmiany waluty i podłączenia innych urządzeń (terminala płatniczego, czytnika kodów kreskowych itp.). Cena 1250 złotych netto.

Kasa fiskalna dla mechanika z segmentu średniego to model SENTO E. Duża baza towarowa (7000 PLU), złącza komunikacyjne, 40 znaków w nazwach towarów, niebieskie wyświetlacze LCD, praca w wielu walutach, możliwość drukowania wydruków niefiskalnych (na przykład bonów, biletów itp.). Cena to około 1500 złotych netto.

Gdy jesteśmy zdecydowani na konkretną firmę, przy wyborze danego modelu kierujmy się własnymi potrzebami. Nie kupujmy drogiego i nowoczesnego urządzenia, gdy posiadane przez nie funkcje nie będą nam do niczego potrzebne. Praktyczność stawiajmy na pierwszym miejscu.

Otagowany , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.